Дошкільний навчальний заклад №3 "Сонечко", м. Вільнянськ

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Оголошення про роботу закладу

Шановні батьки!

Доводимо до відома, що КДНЗ "Ясла-садок №3 "Сонечко" 29 травня 2020 року обстежено комісією щодо організації роботи на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) та дотримання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти.

Комісія ухвалила проведену роботу та дозволила відкриття садочку для роботи у період карантину.

З 01 червня дитячий садок знову гостинно відчинив свої двері для малят. На період продовження карантину та для дотримання санітарно-епідемічних заходів у закладі діють такі правила:

1. Вхід на територію закладу обов'язково в масках (батьки, або особи, що їх замінюють).

2. У будівлю закладу батьки, або особи, що їх замінюють не допускаються.

3. Прийом дітей проводиться з 7:00 до 8:00 на свіжому повітрі з обов'язковим температурним скринінгом із занесенням до спеціального журналу (за несприятливих умов погоди - на вході до приміщення закладу).

4. Діти, в яких виявлено температуру тіла 37.2 або ознаки респіраторних захворювань до закладу не приймаються, протягом дня - ізолюються з обов'язковим інформуванням батьків.

5. Передачу дітей після закінчення дня проводить вихователь групи на території закладу за межами його будівлі (за несприятливих погодних умов - на вході до приміщення закладу).

/Files/images/depositphotos_33381611-stock-illustration-smiling-sun.jpg

Дякуємо EDUkIT за наш сайт!

Ми раді вітати Вас на сайті нашого садочка «Сонечко».

Адреса садочка: вул.Ціолковського, буд.10.

У нашому навчальному закладі забезпечується соціальний розвиток дітей у відповідності та з урахуванням вікових, інтелектуальних та фізичних особливостей.

Наша ціль:

Виховати дитину щасливою.

Виховати дитину розумною.

Виховати дитину здоровою.

Щасливою дитина може стати, коли вона: любить життя, впевнена в собі,легко спілкується з людьми, вміє адаптуватися до ситуації. Реалізує свої здібності.

Розумною дитина може стати, коли вона освічена, вміє і хоче навчатися.

Здоровою дитина може стати, коли вона фізично розвинена, отримує правильне харчування, знаходиться в умовах емоційного комфорту.

Основні направлення в роботі дошкільного закладу:

- охорона життя;

- укріплення здоров’я дітей;

- забезпечення розвитку дитини.

У дошкільному закладі здійснюється сприяння всебічному вихованню і розвитку індивідуальності кожного малюка. Проводиться залучення дітей в світ людських цінностей, насичення життя вихованців мистецтвом., введення їх в світ музики, театру, сприяння становлення громадських основ особистості.

/Files/images/20200624_072118.jpg

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Червень 2021 Наступна
ПВСЧПСН
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930